Маршрут: Мукачево ▸ Косонь ▸ Синевирська поляна ▸ Колочава ▸ Пилипець
Тривалість туру: 3 дні / 2 ночі
► 17.06.2022;
► 24.06.2022;
► 01.07.2022;
► 08.07.2022;
► 15.07.2022;
► 22.07.2022;
► 29.07.2022;

Унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Головну візитівку міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку, а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок - непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя.

Комплекс термальних вод, що розташований на території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Все виконано в австро-угорському стилі. Розміщений на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Аналогів в Україні не існує. Басейни з ароматом пива, вина і т.д., королівські сауни. А також: евкаліптова сауна, соляна лисяча нора, трав'яна сауна, римська баня, хамам, угорська сауна, крижана печера.
Безкоштовна дегустація вина.
Дегустація мінеральної води у с. Келечин. Мінеральне джерело облагороджене і досить давнє. Являє собою невелику зрубну хатку з трубою, по якій назовні виходить під середнім тиском мінеральна вода з дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком.

Синевирський перевал та одне з найбільших та найкрасивіших озер Українських Карпат - озеро Синевир. Його ще називають «Морське око», і «Перлина Карпат». Озеро Синевир справді схоже на величезне око, якщо подивитися на його фото з супутника. Озеро знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря, його середня глибина становить 10-12 метрів, а максимальна сягає 24 метрів. З 1989 року на територіях навколо озера був створений Національний парк Синевир.

Мета центру - реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, подальша доля яких вирішується в судовому порядку у зв'язку з порушенням законів України, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства тощо.

Унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять Ваш відпочинок тут приємним та корисним. На території села представлена справжня церковно-приходська школа, майстерня середини минулого століття і єдиний на Закарпатті музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка», яку зберегли жителі села ще з 1959 року. Сьогодні всі бажаючі туристи можуть на ній покататись.

«Шипіт»
Пішохідна прогулянка до Водоспаду «Шипіт», що вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.

Оглядова екскурсія в с. Пилипець. Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну).
🍖 - 2 сніданки та 2 вечері.
⚠ - вартість туру з харчуванням, для дітей до 12 років, та учасників АТО.
❌ - без харчування.
⚠ - вартість туру без харчування, для дітей до 12 років, та учасників АТО.
У вартість туру ВХОДИТЬ:
- проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі;
- проживання в готелі 2-, 3-, 4-місні номери на вибір;
- супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
- страховий поліс (груповий).
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
- Термальні басейни Косино: 450 грн - 3 год. дорослий, дітям до 150 см. - безкоштовно;
- Сауни «Косино»: +100 грн. (30 хв., які не доплюсовуються до часу перебування в комплексі);
- Замок «Паланок»: 100 грн., діти 50 грн.;
- Вхідний квиток озеро «Синевир»: 30 грн., діти - 15 грн.;
- Реабілітаційни центр бурого ведмедя: 30 грн., діти - 15 грн.;
- Село Колочава: 90 грн, студенти - 60 грн., діти - 45 грн.;
- Водоспад Шипіт: загальний - 20 грн., діти до 10 років - 10 грн.;
- Витяг на Пилипці: чоловіки - 180 грн., жінки – 130 грн., до 6 р. - безкоштовно;
- Харчування у готелі: 100-150 грн.;
- Особисті витрати (сувеніри і т.д.).
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:
- Туроператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
- Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок на бронювання;
- Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, або ж здійснити доплату за одномісне розміщення (ціну уточнити у туроператора).
- Туристи повинні мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг і захист від дощу (дощовик).